Obliečky 12 častí Macko zelený

New

Posteľné prádlo  je výrobené zo 100 % kvalitnej bavlny a ponúka Vášmu dieťatku pohodlie a pekné sny vďaka širokej škály rôznych farebných vzorov, ktoré upútajú pozornosť dieťatka. Aby sme uspokojili všetky vaše potreby, ponúkané sady sú 12 dielné. Certifikát Öko-Tex Standard 100 pre textil a posteľnú bielizeň vyrobené zo 100% bavlny I. trieda.

 

 

 

 

 

More details

71,88 €

Viac informácií

Sada obsahuje:

1. Obliečka na vankúš 35x43cm. Vyrobené zo 100% vysoko kvalitnej bavlny, certifikovanej Öko-Tex.

2. Vankúš 32x40 cm. Mäkučký vankúš zabezpečí prijemné a nerušne sní vášho babätka.

3. Bavlnená plachta 100x150cm. v krásnych farbách pasujúce k kompletu.   

4. Paplón 95/145cm.  Veľmi prijemný na dotyk je vyplnený  z vysokokvalitných silikónových vlákien. Štruktúra používaných vlákien umožňuje cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k prehriatiu dieťaťa. Paplón je prešívaný vo farbe kompletu. Posteľnú bielizeň možno prať opakovane v práčke pri teplote 40°C. Vyrobený zo 100% vysoko kvalitnej bavlny, certifikovanej Öko-Tex.

5. Baldachýn vo farbe kompletu je vyrobený z 100% vysoko kvalitnej bavlny o rozmere 192x130cm, čo umožňuje pokryť každú postieľku. Môže byť namontovaná na dlhej strane postieľky alebo aj na krátkej strane.

6. Držiak na baldachýn - slúži na uchytenie baldachýnu v bielej farby je stabilný a pasujúci do každej postieľky. 

7-10. Hniezdo sa skladá so 4 časti. Aby bábätko bolo v úplnom bezpečí ponúkame Vám aj hniezdo do postieľky. Ponúkame ako jediný na trhu mäkučké vankúšiky pozdĺž celej detskej postieľky. Veľké hniezdo sa skladá zo 4 častí, rozmery sú 2 vankúše s výška/dĺžka 24 cm/140 cm,  a 2 vankúše s výška/dĺžka 24 cm/70 cm. Dlhé šnúrky vyrobené z rovnakého materiálu ako mantinely umožňujú bezpečne upevnenie hniezda. Sú veľmi prijemné na dotyk a sú vyplnený  z vysokokvalitných silikónových vlákien. Štruktúra používaných vlákien umožňuje cirkuláciu vzduchu a nemení tvar pri praní a hniezdo bude vyzerať ako nové rovnako aj po čase. Máme skúsenosti, že naši klienti používajú veľké hniezdo aj neskôr, keď sú deti staršie a spia na veľkej posteli a hniezdo ich chráni pred dotykom od steny a je krásny dekoračný doplnok na detskej posteli.

11. Plienka  - potrebná pre starostlivosť o dieťa v prvých mesiacoch života.

12. Hranič matraca 60/120 cm. – je nepremokavý hranič matraca, ktorý  je veľmi praktický doplnok modernej domacnosti. Može sa prať opakovane. Je vyrobený s ekologicke materialy, môže sa jemne natahnuť. Vďaka nemu Váš matrac bude hranení pred zašpineni a tak za zahova ako nový.  Podložka je v bielej farbe.   

Certifikát Öko-Tex Standard 100 pre textil a posteľnú bielizeň vyrobené zo 100% bavlny I. trieda.

 

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Write a review